طراحی سایت با پشتیبان سرور


همواره طراحی سایت برای برندتان می‌تواند شما را در دنیای جهانی وب مطرح و معروف سازد. البته این موضوع تنها به ثبت یک دامنه و میزبانی وب محدود نمی‌شود بلکه نیازمند یک طراحی زیبا، جذاب و شکیل است تا بتوانید از رقبای تان پیشی بگیرید.
تیم پشتیبان سرور علاوه بر طراحی سایت، یک سال پشتیبانی و به‌روزرسانی وب‌سایت شما را به صورت رایگان انجام خواهد داد. علاوه بر آن، وب‌سایت شما به صورت امن طراحی شده و در صورتی که وب‌سایت شما دچار مشکل شود، سپر امنیتی در لحظه به کارشناسان ما گزارش خواهد داد تا آنها در اسرع وقت نسبت به رفع مشکل اقدام کنند.

طراحی سایت اختصاصی

شرکت پشتیبان سرور با توجه به نیازسنجی مشتریان، شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ یک سایت به صورت واکنش‌گرا یا ریسپانسیو و کاملاً سفارشی اجرا و پیاده‌سازی می‌کند. راهکارهای ما برای همه اصناف از جمله املاک، پزشکان، رستوران‌ها، هتل‌ها و… قابل پیاده‌سازی می‌باشد.
از دیگر خدمات طراحی وب سایت در شرکت پشتیبان سرور می‌توان به بهینه‌سازی وب‌سایت و همچنین امن‌سازی اشاره کرد. با استفاده خدمات امن‌سازی، وب سایت شما به پنل ما متصل شده و تمامی مشکلات وب‌سایت اعم از وضعیت لود سایت، اعلام آی پی نفوذکنندگان و… برای ما ارسال می‌گردد. تیم تیدا وب در اسرع وقت موضوع را بررسی و مدیر گزارش می‌دهد تا اقدامات لازم جهت رفع آن صورت گیرد.
برای ثبت سفارش طراحی سایت هم‌اکنون اقدام کنید.